tel 02124791501     mail bilgi@mehterhane.com
twitter facebook header_sosyal1 rss
l Sünnet Tahtı ve Yeniçeri, Sünnet Düğünü Mehter

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri, Sünnet Düğünü Mehter

Sünnet Tahtı Yeniçeriler ve Mehter ile Sünnet Organizasyonu

Sünnet düğünü organizasyonlarınızda ; Osmanlı temalı bir program düzenleyecekseniz Sünnet tahtı, yeniçeriler ve mehter takımı ile muhteşem bir atmosfer yaratarak unutulmaz bir sünnet düğünü yapabilirsiniz.

 

Sünnet düğünlerinde favori bir hal haline gelen mehter takımı ve sünnet tahtı etkinlikleri tarafımızdan profesyonel ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Bize 0535 223 36 71 no'lu telefondan yada 0212 479 15 01 no'lu sabit telefon ile ulaşabilirsiniz.

Sünnet Düğünü Taht ve Yeniçeri Program Akışı ;

Sünnet Düğünü başlarken mehter takımı sünnet düğünü olacak mekanın girişinde nevbet ( konser ) vurur. Sünnet Merasiminize gelen davetliler mehter takımı dinletisi eşliğinde mekana giriş yaparlar. Akabinde sünnet çocuğu yeniçeriler ile hazırlanır. Sünnet Tahtı ile Yeniçeriler önden yürüyerek arkasından mehter takımı çalarak mekana giriş yaparlar ve sünnet düğünü başlamış olur. Davetlileri selamlayan sünnet çocuğumuz ve mehteran takımı konser düzenini alırlar Sünnet çocuğu ve Yeniçeriler Sünnet Tahtında muhafız nöbeti alırken mehteran konser verir.

Arzu edildiği takdirde ; Mekan süsleme, balon süsleme, palyaço, jonglör, sihirbaz, konfeti, volkan ve komple sünnet organizasyonları tarafımızdan yapılabilir.

Sünnet Düğünleri önemlidir. Sizde kendinize önem veriyorsanız. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.


 

 

 

mehter mehter takımı mehter kostümleri
toplist PageRank Site Ekle , Siteni Ekle Toplist Ekle Alplist.com
buradan
Sayfalarim.Net - Toplist TOPlist www.toplist.net.in TOPLIST toplist SEKTÖREL TOPLİSTE TOPLİST sektörel firmalar şirketler sanayi ticaret Topliste Toplist Topsites TOPLIST toplist arama motoru firmalar dizini dizin free company links ücretsiz sektörel kobi kobiler rehberi dizinler free di Kral Toplist Relevant Directories.com iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle Animal Pets Dogs Cats BirdsAnimal Pets Dogs Cats Birds Top Cooking Sites Promovat de Adauga-Site.ucoz.net Toplist 67 toplist