tel 02124791501     mail bilgi@mehterhane.com
twitter facebook header_sosyal1 rss
l Mehter Eğitimi ve Kurulumu

Mehter Eğitimi ve Kurulumu

Mehter Takımı Eğitimi ve Kurulumu

Mehter Takımı Eğitimi ve Kurulumu

Mehterhane.Com olarak profesyonel uzman eğitmenlerimiz eşliğinde mehter takımı kuruyoruz.


Mehter Eğitimi Verecek eğitmenlerimiz ; Askeri müze emeklisi, Konservatuar Mezunu, Mehteran takımında görev alan ve halen görevlerini devam ettiren gerçek profesyonel ve ruhunda osmanlının izlerini taşıyan işini gönülden yapan eğitmenlerdir.

Belediye, Dernek, Vakıf, Üniversite, Lise, İlkokul, Ortaokul, Anasınıfı, Dersane ve topluluklar için Mehter takımı eğitimi vermekteyiz.

4 Yaş ve üzeri her bireyin mehter takımında görev alabilmesi mümkün, çocuk mehter takımı ve yetişkin mehter takımları eğitimlerimiz ile kurulacak olan Mehter takımının yeteneğine göre süre 1 - 6 Ay arasında farklılık gösterebilir. Mehter takımı eğitmenimiz dilediğiniz takdirde devamlı olarak sizin eşliğinizde görev yapabilir.

Mehter takımında çalınan enstrumanlar ; Davul, Zil, Nakkare, Cevgen, Zurna, Boru  ve Kös 'den oluştmaktadır.

Mehteran takımında Sazlar dışında Sancaktar, Tuğzen, Zırhçılar, Mehter Başı ve Çorbacı başı yer almaktadır.

Kurulacak Mehter takımında minumum sayı 10 olmalıdır. İyi bir mehter takımı kurmak için 3 Kat Mehter Sayısı olan 32 Kişi gereklidir.

Ancak ekibiniz minimum rakamdan da oluşabilir, Maximum rakam yoktur dilediğiniz uzunlukta kat oluşturulabilir.

Mehter Eğitimimiz uzman eğitmenler eşliğinde birebir ve grup dersleri ile duruş, yürüyüş, çalış, nevbet başlama, mehteran selamları ve mehteran kültürünü içerisine alan bir eğitimdir. Eğitim sonunda mehteranınız ile verilecek konserde çoşkuyu ve heyecanı dolu dolu yaşayacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Mehter Eğitimi ve Kurulumunda gereken Kostüm ve Malzeme ihtiyacı tarafımızdan karşılanır. Lakin dilerseniz bu ihtiyacı sizde karşılayabilirsiniz. Mehterhane.Com 1. sınıf kostüm ve 1. sınıf malzemeler üretir. Bu konuda kuşkunuz olmasın.

Saygılarımızla.

mehter mehter takımı mehter kostümleri
toplist PageRank Site Ekle , Siteni Ekle Toplist Ekle Alplist.com
buradan
Sayfalarim.Net - Toplist TOPlist www.toplist.net.in TOPLIST toplist SEKTÖREL TOPLİSTE TOPLİST sektörel firmalar şirketler sanayi ticaret Topliste Toplist Topsites TOPLIST toplist arama motoru firmalar dizini dizin free company links ücretsiz sektörel kobi kobiler rehberi dizinler free di Kral Toplist Relevant Directories.com iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle Animal Pets Dogs Cats BirdsAnimal Pets Dogs Cats Birds Top Cooking Sites Promovat de Adauga-Site.ucoz.net Toplist 67 toplist